Mazury czarter łodzi motorowych i jachtów Grecja

Dlaczego ludzie grają?

Dlaczego ludzie grają?

Post by relatedRelated post

5%
User Rating

rp_rozrywka41.jpgGry komputerowe, to w tej chwili biznes porównywalny z filmami kręconymi w Hollywood, bardzo często nawet z większym budżetem. Gry towarzyszą jednak ludziom od wieków. Dlaczego zawsze gromadziły wokół siebie rzesze fanów?

Przed czasami komputerów i elektroniki jako takiej gry były często wymyślane na poczekaniu przez dzieci lub dorosłych, którzy akurat mieli trochę wolnego czasu. Odnosi się to jednak do prostych gier podwórkowych, zazwyczaj były one lokalne, a ich życie stosunkowo krótkie.

Istnieją natomiast gry, które przetrwały wieki i do teraz należą do najpopularniejszych rozrywek. Mowa oczywiście o szachach, mahjong, bierkach i innych grach powstałych w starożytności. Skomplikowanie takich gier zapewniło im zapamiętanie i popularność. Były to gry stworzone przez dorosłych dla dorosłych i nie były już tylko zabawą, ale też ćwiczeniem intelektualnym rozwijającym umiejętności dowodzenia, zapamiętywania i dokonywania szybkich decyzji na podstawie dostępnych informacji. Wartości te zapewniły przetrwanie i rozwój do poziomu jaki widzimy w tej chwili w rozrywce cyfrowej.

Inne artykuły:

Dlaczego ludzie grają?
1 vote, 5.00 avg. rating (86% score)
About

Frazy kluczowe: markizy Kęty, Vademecum elektryka SEP, Szamba Betonowe Lesko, vetrex okna bielsko biała, docieplenie granulatem Radom, etykiety inspekcyjne na zamówienie, fluorokrzemian glinu, mezoterapia vivaderm, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, Drepo zadaszenia tarasów, busy do danii szamotuły