Mazury czarter łodzi motorowych i jachtów Grecja

Fotobudka na wesele Poznań i Fotobudka na wesele Katowice

Fotobudka na wesele Poznań i Fotobudka na wesele Katowice

Post by relatedRelated post

100%
User Rating

Fotobudka na wesele Katowice i fotobudka na wesele Poznań

Fotobudka – zabawa na całego!

Planujesz w tym roku wesele? Chcesz, by zarówno Ty jak i Twoi goście byli zadowoleni z imprezy? Szukasz atrakcji, które dopełnią ten wieczór, urozmaicą go i wprowadzą trochę rozrywki? Ta atrakcja jest zdecydowanie dla Ciebie. Już od kilku sezonów na weselach prym wiodą fotobudki. Dlaczego?
Fotobudka na wesele Katowice
Ta mała budka w środku wyposażano jest w aparat fotograficzny.
Goście mogą fotografować się w różnorodnych pozycjach i z różnorodnymi gadżetami (które również są na wyposażeniu), by zrobić wyjątkowe, oryginalne i śmieszne zdjęcia. Po chwili (np. po 5 sekundach robi zdjęcie), zdjęcia wydrukuje nam osoba, która ją obsługuje. Obsługa liczy zazwyczaj od jednej do trzech osób.
Fotobudka na wesele Poznań
Ten rodzaj rozrywki cieszy się coraz większą popularnością na weselach, studniówkach, 18-stkach, eventach, a nawet imprezach pracowniczych. Dlaczego stała się atrakcją na weselach? Goście weselni, którzy po kilku godzinach zabawy przebierają się za postacie z kreskówek, księżniczki, piratów, strażaków, za policjantów czy klaunów – to niezwykle zabawna pamiątka. Widziałeś, kiedyś swoją babcię w dużych różowych okularach i w czerwonym nosie? A może dziadek ubrał kiedyś koronę? Państwo młodzi z napisem „na zawsze razem”. Fotobudki dają taką możliwość.

Fotobudka na wesele Poznań i Fotobudka na wesele Katowice
1 vote, 5.00 avg. rating (86% score)
About

Frazy kluczowe: standy eliptyczne cena druku, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, kaplica Santori, Minikoparka Gorlice, geodeta głogów cennik, tanie taxi legnica, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, redox extreme efekty, elwix torba, kawitacja kielce, Szamba Betonowe Lesko