Mazury czarter łodzi motorowych i jachtów Grecja

Muzyka bez opłat

Muzyka bez opłat

Post by relatedRelated post

100%
User Rating

Tak zwanych pirackich pobrań plików muzycznych na swój dysk jest coraz więcej, jednakże trzeba liczyć się z tym, że jest to nielegalne rozwiązanie, za które można słono zapłacić. Dlatego tez warto stawiać na strony internetowe, gdzie jest muzyka bez opłat. Gdzie więc rozpocząć swoje poszukiwania? W Internecie coraz modniejsze stają się materiały udostępniane na licencji Creative Commons, która jest organizacją rozpowszechniającą tę licencję w celu uproszczenia tematyki praw autorskich. Do dyspozycji jest również muzyka bez opłat na licencji niekomercyjnej czy też rozpowszechnienie pliku na tej samej licencji co użytkowany utwór.

Audionautix.com to strona gdzie można znaleźć sporą bazę utworów, która została stworzona przez jedną osobę. Dostępne tam utwory są posegregowane według gatunku, tempa oraz emocji. Jeśli chodzi o wyszukiwanie interesujących nas plików, to jest to niezwykle proste, a oferowane utwory charakteryzują się dobrą jakością.
Z kolei na Incompetech.com zapewnia ogromną ilość utworów, a ponadto mają one bardzo dobre brzmienie. Kompozycje są zróżnicowanej jakości, ale nie ma co utaj szukać utworów z wokalem.

Na Jamendo.com można ustawić w wyszukiwarce opcję przeszukiwania wyłącznie piosenek na licencji Creative Commons. Można tutaj liczyć na muzykę świetnej jakości, ale trzeba trochę poświęcić czasu na jej znalezienie.

Inne artykuły:

Muzyka bez opłat
1 vote, 5.00 avg. rating (86% score)
About

Frazy kluczowe: vetrex-v90-alphaline, internorm okno kf410, lpk110, fluorokrzemian glinu, szycie firan kędzierzyn, GAP Fakturowy BMW, pantomograf Gliwice, kaplica Santori, certyfikat flange fitter, balayage kraków, kreda sisa