Mazury czarter łodzi motorowych i jachtów Grecja

Piwa rzemieślnicze w pubie

Piwa rzemieślnicze w pubie

Post by relatedRelated post

100%
User Rating

Piwa rzemieślnicze w pubie to komfort dla osób będących ich smakoszami i dla tych, którzy wciąż poszukują nowych smaków i sposobów produkcji lokalnego piwa. Jest to temat tak modny w ostatnim czasie, że nawet bohaterowie amerykańskich seriali sami zaczęli produkować własne piwa w przydomowym garażu. Najlepszym tego przykładem jest Hank ze słynnego już serialu „Breaking Bad”, który nie dość, że sam produkował piwo, to także je butelkował i przygotował cały design swojej małej manufaktury.

Przygotowanie samodzielnie piwa jest nieco trudniejsze niż wino domowej roboty, bo wymaga więcej znajomości tematu i wielkiej uwagi jeśli chodzi o całą procedurę. Jednak sporo informacji na ten temat znajdziemy w Sieci więc dzisiaj nie jest to wielki problem, wystarczy tylko chcieć i możemy mieć piwo własnej roboty.
Czasy wielkich koncernów mijają i dzisiaj smakosze piwa cenią sobie bardziej lokalne, niszowe marki niż te butelki, które tak uwielbialiśmy w latach 90. gdy polska branża piwowarska dopiero się rozwijała. Mieliśmy wówczas nawet Polską Partię Przyjaciół Piwa.

Inne artykuły:

Piwa rzemieślnicze w pubie
1 vote, 5.00 avg. rating (86% score)
About

Frazy kluczowe: standy eliptyczne cena druku, Minikoparka Gorlice, durobet ceny, złomowanie auta tarnobrzeg, redox extreme efekty, rodogosz ogrody, szkiełkowanie kraków, Usuwanie owłosienia żary, pantomograf Gliwice, usuwanie graffiti toruń, elwix torba